Orange światłowód.

 

Drodzy mieszkańcy Powałek.

          Pojawiła się możliwość budowy nowoczesnej sieci światłowodowej w naszej miejscowości wraz z przyłączeniami mieszkańców. Budowa ma być realizowana do końca bieżącego roku na zlecenie firmy Orange Polska. Ilość indywidualnych przyłączy zależy wprost od ilości złożonych deklaracji przyłączenia do sieci światłowodowej ponieważ na tej podstawie realizowany będzie projekt sieci. Złożenie deklaracji nie wiąże się z koniecznością podpisywania jakiejkolwiek umowy na tym etapie a jest jedynie wskaźnikiem zapotrzebowania na usługi szerokopasmowego dostępu do sieci internet w naszej miejscowości. 

Deklarację można pobrać tutaj: Deklaracja.pdf

Wypełnioną należy odesłać mailem do Pani Anny Kozłowskiej:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gdyby ktoś chciał złożyć deklarację a np. nie posiada drukarki lub skanera to proszę o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.